Veskom

Společnost Veskom, spol. s r. o. působí na českém, slovenském i zahraničním trhu. Své služby poskytuje v oblastech stlačený vzduch, chlazení, tepelná čerpadla, energetické poradenství i audit. Nabízí k zapůjčení náhradní zařízení - kompresory i chladiče. Disponuje unikátním skladem náhradních dílů v hodnotě 20 milionů korun. Dlouhodobě spolupracuje na rozvoji s univerzitami ČVUT a ČZU. 
Veskom, spol s r.o., si po celé čtvrtstoletí své existence klade vysoké nároky na kvalitu a komplexní řešení za použití stále se inovujících technologií. Spolehlivé služby pomáhá realizovat více než 70 zaměstnanců – i díky nim celkový obrat společnosti přesáhl 1/4 miliardy korun. Rozvoji napomáhá v ČR vysoce vybavené technické servisní středisko, které disponuje špičkovou měřicí technikou sloužící například pro analýzu energetických toků médií či prediktivnímu servisu.

Společnost je certifikovaná systémem kvality práce dle ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Propojuje světové značky, dlouholeté zkušenosti, moderní technologie a poctivou práci „zlatých českých ručiček“. I proto dosáhla několik ocenění, uveďme např.: Cenu zdraví a bezpečného životního prostředí udílenou platformou BUSINESS LEADERS FORUM, kterou získala prozatím čtyřikrát. Generální ředitel společnosti Ing. Petr Bureš se stal v roce 2016 finalistou soutěže Manažer roku, ve které dosáhl umístění mezi 68 nejlepších manažerů České republiky.

Veskom v číslech:

Obrat 1/4 miliardy korun ročně
1 500 spuštěných kompresorů
1 300 instalovaných chladičů
3 000 zapojených tepelných čerpadel
servis do 24 hodin
28 let zkušeností
3 generace zaměstnanců
spolupráce se Švédskem, Finskem, Německem, Itálií i Koreou

 

Oficiální stránka výrobce veskom.cz

Loading...

Děkujeme,
zpráva byla úspěšně odeslána

Máte dotaz k produktům Veskom?