Caterpillar

Společnost Zeppelin CZ s.r.o., výhradní prodejce stavebních strojů a zařízení Cat® pro Českou republiku, dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů amerického výrobce Caterpillar. Je také dodavatelem komplexních energetických řešení a systémů od stejnojmenného výrobce.

Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá půjčováním stavebních strojů a malé mechanizace - autorizovaná půjčovna The Cat® Rental Store má pobočky na čtrvnácti místech České republiky. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

 

Zeppelin CZ s.r.o. je součástí koncernu ZEPPELIN GmbH, který provozuje 190 poboček ve 30 zemích světa. Aktivity koncernu jsou v globálním měřítku velmi široké a jsou rozdělené do pěti „strategických obchodních jednotek“ (SBU = Strategic Busines Unit). Na území České republiky je společnost Zeppelin CZ aktivní v rámci těchto tří skupin: Stavební stroje EU, Energetické systémy a Půjčovna strojů (The Cat® Rental Store).  

Oficiální stránky výrobce zeppelin.cz

Loading...

Děkujeme,
zpráva byla úspěšně odeslána

Máte dotaz k produktům Caterpillar?