Návrh řešení, projektanti

Návrh řešení, projektanti

Ve spolupráci s projektanty navrhujeme vhodná řešení

V oblasti vývoje a zakázkových řesení poskytujeme komplexní služby. Na základě vlastních analytických rozborů dodáváme funkční celky, které mají nejlepší poměr cena vs. návratnost a přitom splňují i náročné ekologické předpisy.

CHP Engineering stojí na velmi silném know-how technologií z oboru vzduchotechniky, elektřiny, plynu, topení, chlazení a energetiky. Vhodnou kombinací dokážeme efektivně nakládat se zbytkovou či odpadní energií.

 

Analýza stávajícího projektu

Provádíme studie a dle analýzy aktuálního stavu navrhneme vhodné řešení. Vždy zohledňujeme návratnost investic a soustředíme se na dlouhodobou rentabilitu celkového projektu.

Mám zájem o návrh řešení Potřebuji realizovat projekt

 

Technický dozor staveb

Jako technikcý dozor zastupujeme investora při kontrole provedených prací. ) Při kontrole provádění prací a dodávek a při jejich přejímání od dodavatele, při jednáních s projektantem, s příslušnými orgány státní správy a s jinými účastníky výstavby.

 

Projekční kancelář

Návrhy řešení provádíme ve vlastní projekční kanceláří. Úzce přitom spolupracujeme s vývojovým týmem, který se postará, aby vše fungovalo nejen na papíře.

 

Spolupracujeme s projektanty a architekty

Pokud máte pro svůj projekt již zvolenou projekční kancelář, nabízíme pomoc formou konzultace, kde společně probereme všechny náležitosti projektu s Vaším projektantem.

Mám zájem o spolupráci Případové studie

 

Loading...

Děkujeme,
zpráva byla úspěšně odeslána

Pojďme spolupracovat

Máte-li zájem o obchodní spolupráci, nebo jiný specifický požadavek na dodání technologií ve Vašem projektu, zanechte nám na sebe kontakt. Nemáte rádi formuláře? Zavolejte nám.